Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Porozmawiajmy o dalszej współpracy

Porozmawiajmy o dalszej współpracy

Bez rozmowy nie ma dobrej współpracy. Dotyczy to zarówno gruntu lokalnego – gminnego, jak i szerszej perspektywy, czyli województwa, na terenie którego działa wasza organizacja. W urzędzie marszałkowskim trwają prace nad stworzeniem programu współpracy z organizacjami pozarządowymi. Zgłoście swoje potrzeby i oczekiwania. Dajemy wam ku temu szansę.


Wieloletnie/roczne programy współpracy to dokumenty, określające zasady polityki realizowanej przez organ administracji publicznej wobec sektora pozarządowego. To świetny pretekst do szczerej rozmowy. Niestety, w praktyce wiele organizacji nie podejmuje się dialogu, jednocześnie odbierając sobie szansę na polepszenie kontaktów. 

Konsultacje programów współpracy to duża szansa dla organizacji pozarządowych. Biorąc w nich udział macie pewność, że wasz głos będzie słyszalny. Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Zgłoście swoje potrzeby oraz oczekiwania. To świetna okazja na polepszenie współpracy i wypracowanie wspólnych ustaleń. 

Kiedy? 28 kwietnia 2023 r. 

O której? W godz. 10.00-12.30

Gdzie? Siedziba Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu (ul. Nowowiejskiego 11)


Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.


Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane  z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.Może Cię zainteresować