Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Webinarium - „Każdy chce być zrozumiany - o skutecznej komunikacji”

Webinarium - „Każdy chce być zrozumiany - o skutecznej komunikacji”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium „Każdy chce być zrozumiany - o skutecznej komunikacji”, które odbędzie się 7 lipca 2020 r. w godz. 11.00-13:00.

Webinarium poprowadzi Magdalena Owsiana, która jako Senior PR & CSR Manager od siedmiu lat buduje markę Cognifide jako odpowiedzialnego pracodawcy. Wraz z zespołem dba o tworzenie przyjaznej oraz kreatywnej kultury organizacji poprzez inicjowanie i wspieranie programów well-beingowych i dzielenia się wiedzą. Współzałożycielka kilku meet-upów, prelegentka wielu konferencji branżowych, wolontariuszka w projektach społecznych. Zwolenniczka pozytywnej komunikacji i empatycznego zarządzania.

Podczas webinarium omówione zostaną:

  • zasady konstruowania wiadomości,
  • moc języka pozytywnego,
  • komunikowanie poprzez korzyści,
  • podstawowe zasady perswazji.

Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi ekspertki.

Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ.

Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Wróblewską pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl lub pod numerem telefonu 65 520 78 86.

Webinarium jest finansowane ze środków Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować