Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Poznaj Fundację Jedna Planeta

Poznaj Fundację Jedna Planeta

Czy wierzysz, że małe zmiany mogą odmienić przyszłość naszej planety? Czy twoja organizacja nadąża za nowinkami? I przede wszystkim – czy wiesz, że w naszej okolicy funkcjonuje prawdziwie ekologiczna fundacja? Zapraszamy na spotkanie z Jedną Planetą z Wilkowic. 


Fundacja Jedna Planeta powstała dwa lata temu przy firmie BetterLand – największej ekologicznej drogerii w Polsce. W ramach swojej działalności pozyskuje zużyte kartony i produkuje z nich wypełniacze do przesyłek oraz prowadzi szeroko zakrojone działania z zakresu ekologii i promowania postaw ekologicznych. Poznaj tę organizację bliżej, weź udział w spotkaniu z cyklu „Zapraszamy do nas”. 

Kiedy? 10 maja

O której? W godz. 13.00-15.00

Gdzie? Biuro Stowarzyszenia Centrum PISOP w Lesznie 

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Seweryn – przedstawicielka fundacji. Prowadząca opowie, w jaki sposób można współpracować z Jedną Planetą (np. zbierając kartony) oraz jakie ekologiczne rozwiązania możesz wcielić w życie twojej NGO. 

Poruszy też temat "ekologicznej miesiączki" oraz potrzeb i obaw kobiet w firmie czy organizacji w czasie menstruacji. Opowie o tym, jakie produkty higieniczne związane z menstruacją wybierać i dlaczego warto przekonać się do produktów wielorazowych? Odpowie na pytanie, jak w środowisku pracy tworzyć kulturę wsparcia i zaufania w czasie miesiączki? Spotkanie będzie okazją do podzielenia się doświadczeniem w tych kwestiach oraz wskazania dobrych i złych praktyk. 

Spotkanie ma formułę otwartą. Zapraszamy na nie przedstawicieli organizacji pozarządowych, mieszkańców, kadrę szkół czy rodziców. Wszystkich zainteresowanych tematem ekologii, dobrych praktyk oraz sposobu rozmawiania o kobiecej naturze. 

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.  

Spotkanie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Może Cię zainteresować