Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Poznajcie Inicjatywę dla Leszna. Stowarzyszenie Bliżej siebie

Poznajcie Inicjatywę dla Leszna. Stowarzyszenie Bliżej siebie

Poznaliśmy wyniki konkursu Inicjatywa dla Leszna. W tegorocznej edycji dofinansowaliśmy dziewięć inicjatyw. Sprawdźcie, co się będzie działo!


Realizator: Stowarzyszenie Pracownia Profilaktyki, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego "Bliżej Siebie"

Tytuł projektu: Wspieramy, nie oceniamy!

Celem projektu jest wsparcie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, spowodowanej zaburzeniem więzi, relacji w rodzinie i komunikacji. W szczególności chodzi o zrozumienie przyczyn i problemów związanych z coraz częściej spotykanym zaburzeniem FAS. - Z naszych obserwacji wynika, że rodziny borykają się z tym problemem, brakiem wiedzy na ten temat oraz specjalistów otaczających opieką w tym zakresie. Planujemy zorganizować warsztaty zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, aby uświadomić powagę problemu i znaleźć konstruktywne sposoby radzenia sobie z nim – wyjaśnia Alina Niewiadomska, prezeska „Bliżej siebie”.

Jesteś biologicznym lub adopcyjnym rodzicem dziecka ze spektrum FASD? Weź udział w spotkaniu informacyjnym 6 września, o godz. 16.30, w siedzibie Pracowni, Leszno ul. Leszczyńskich 32.

Celem spotkania będzie ustalenie dogodnych terminów i godzin warsztatów, oraz zgłoszenie priorytetowych tematów związanych z trudnościami rozwojowymi, emocjonalnymi, wychowawczymi dzieci z poalkoholowym zaburzeniem rozwojowym. Zapisy pod nr tel. 608-621-779.

Zapraszamy na facebookowy profil stowarzyszenia, aby być na bieżąco.

__

Wkrótce poznacie opisy kolejnych inicjatyw. Śledźcie nas na Facebooku (KLIK)!

Projekt finansowany przez Miasto Leszno.


Może Cię zainteresować