Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Pożyczki dla przedsiębiorstw społecznych

Pożyczki dla przedsiębiorstw społecznych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium „Pożyczki dla przedsiębiorstw społecznych”, które odbędzie się 7 maja 2020 r. w godz. 13.00-14.30.

Webinarium poprowadzi Mirosława Hamera – prawniczka, doradczyni i członkini zarządu Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych z Wrocławia.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo jakie są możliwości uzyskania pożyczek dla osób prowadzących przedsiębiorstwo społeczne, jakie są procedury oraz jakie warunki należy spełnić by móc o taką pożyczkę się ubiegać.

Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi ekspertki.

Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Zgłoszenia przyjmuje Natalia Szymanowska pod adresem e-mail natalia.szymanowska@pisop.org.pl. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo link do pokoju, gdzie odbędzie się webinarium. Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 534 202 744. 

Kolejne webinarium prowadzone przez ekspertów z Centrum PISOP odbędzie się 11 maja. W tym dniu poruszony zostanie temat „Tworzenie projektu w konkursie Nie szukaj daleko, działaj eko!”  Więcej informacji już wkrótce.

Webinarium jest finansowane ze środków Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować