Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność RODO i ochrona danych osobowych

RODO i ochrona danych osobowych

Realizujesz projekt w ramach Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 20203, działasz w organizacji pozarządowej/grupie nieformalnej i tworzysz listy obecności, komunikaty? Przetwarzasz nazwiska i przechowujesz dokumenty? Zastanawiasz się, czy jest to zgodne z ochroną danych osobowych? Koniecznie weź udział w tym spotkaniu!


Pojęcie ochrony danych osobowych (RODO) jest obecne w naszym życiu już od kilku lat. Nadal uczymy się je respektować i lepiej rozumieć. Zapraszamy na spotkanie, które pomoże w tym procesie.

Kiedy? 24.10.2023 r.

O której? W godz. 11.00-14.00

Gdzie? On-line

Spotkanie poprowadzi radczyni prawna Krystyna Cent. Prowadząca opowie o podstawowych zasadach przetwarzania danych w kontekście organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, obowiązku informacyjnym (co to jest i jak go wykonać?), poprawnym tworzeniu dokumentów (list obecności, mailingów, komunikatów) oraz wymaganych formalnościach. Opowie też o kwestii naruszeń i odpowiedzialności za nie. 


Aby wziąć udział w spotkaniu, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

Link wyślemy przed spotkaniem.

UWAGA! Spotkanie skierowane jest TYLKO do Realizatorów mikrodotacji w ramach Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2023!

Projekt współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.


Może Cię zainteresować