Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność RODO - prawa i obowiązki

RODO - prawa i obowiązki

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu branżowym w formie webinarium „RODO – prawa i obowiązki”, które odbędzie się 14 maja 2020 r. w godz. 11.00-13:00.

Webinarium poprowadzi Karolina Nosewicz, inspektor ochrony danych osobowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lesznie, odpowie również na Państwa pytania.

Podczas webinarium dowiecie się Państwo:

  • Co to jest „RODO”  - podstawowe pojęcia,
  • Obowiązki administratora danych osobowych,
  • Inspektor ochrony danych osobowych (IOD) - status i zadania,
  • Podstawy przetwarzania danych osobowych,
  • Prawa  osób, których dotyczą dane osobowe,
  • Odpowiedzialność za nieprzestrzeganie przepisów RODO.

Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Zapisy przyjmują: Agnieszka Klopsz/Małorzata Nawrocik pod adresem e-mail ngo@moprleszno.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu 661 213 131.

Webinarium jest częścią projektu Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować