Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Skonsultuj Program Współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego!

Skonsultuj Program Współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego!

Jakie konkursy w przyszłym roku będzie ogłaszał Samorząd Województwa Wielkopolskiego? Ty też możesz mieć na to wpływ! Weź udział w konsultacjach Programu Współpracy i wskaż obszary działania, które warto, aby były wspierane przez Urząd!

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, które odbędzie się 14 września (poniedziałek) o godz. 11.00 na platformie internetowej ClickMeeting.

Podczas spotkania dyskutować będziemy o obszarach oraz możliwościach współpracy UMWW z organizacjami pozarządowymi w 2021 roku. Przybliżona zostanie Państwu także działalność Wielkopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, której kadencja właśnie dobiega końca i już wkrótce odbędą się wybory. Swoje kandydatury będą mogły zgłaszać organizacje pozarządowe.

Aby uczestniczyć w spotkaniu należy zarejestrować się TUTAJ.

Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Ponadto zachęcamy Państwa do zapoznania się w projektem programu oraz zgłaszaniem swoich uwag (do 15 września). Formularz, na którym można zgłaszać swoje uwagi oraz projekt Programu Współpracy znajduje się na stronie: https://bip.umww.pl/292---555---k_91---k_93---konsultacje-projektu-programu-wspolpracy-samorzadu-wojewodztwa-1-104074349

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Mikołajem Kostaniakiem pod adresem e-mail mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl .

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Państwa głos ma znaczenie!

Może Cię zainteresować