Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Skuteczne pozyskiwanie środków na działania społeczne organizacji pozarządowych z gminy Powidz

Skuteczne pozyskiwanie środków na działania społeczne organizacji pozarządowych z gminy Powidz

 Zastanawiacie się, skąd wziąć pieniądze na realizację nowych pomysłów i jak skutecznie pozyskiwać środki na działania społeczne?

My znamy odpowiedź! Zapraszamy do udziału w spotkaniu  „Skuteczne pozyskiwanie środków na działania społeczne organizacji pozarządowych z gminy Powidz"!

Powiemy, jakie są źródła finansowania i podpowiemy, w których konkursach możecie efektywnie aplikować, co zwiększy Waszą szansę na sukces!

Na szkolenie zapraszamy wszystkich społeczników z gminy Powidz - aktywnych mieszkańców, którym na sercu leży dobro ich Małej ojczyzny", przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, Kół Gospodyń Wiejskich, klubów sportowych, ochotniczych straży pożarnych, klubów seniora

Spotkanie odbędzie się 10 listopada o godz. 15.00 do 18.00 w Urzędzie Gminy w Powidzu, przy ul. 29 Grudnia 24.ze Ewą Gałka, Prezeską Stowarzyszenia Centrum PISOP i zarazem specjalistką w skutecznym pozyskiwaniu środków na działania społeczne.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy przesyłać mailem na adres: anna.furmaniuk@pisop.org.pl lub telefonicznie 694 750 395.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Na miejscu zapewniamy poczęstunek.

Szkolenie organizowane w ramach projektu „Aktywni na 100” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Może Cię zainteresować