Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Spacer z mentorkami_mentorami

Spacer z mentorkami_mentorami

Zapraszamy na drugą już edycję Spaceru z mentorkami_mentorami na poznańskim Chwaliszewie, który odbędzie się 05.06.2023 godz. 10:00-13:00.

 Podczas wspólnego spaceru liderki_liderzy biznesu spotykają się z liderkami_liderami społecznymi. Dyskutują oni na temat swoich wyzwań zawodowych i dzielą się doświadczeniami, budując relację Mentor-Mentee. 

Zapisz się już dziś przez formularz i uzasadnij dlaczego chcesz wziąć udział w tej spacerze:  https://forms.gle/q82v9CDTRAFpDJtj9 W pierwszej kolejności w spacerze wezmą udział osoby, które nie spacerowały z nami w ubiegłym roku.

Obszary wiedzy i doświadczeń naszych mentorek i mentorów: motywowanie pozafinansowe pracowników, wykorzystanie mediów społecznościowych w działalności, rozwój kompetencji zespołu, budowanie wizerunku opartego o wartości, budowanie i zarządzanie zespołem, narzędzia usprawniające zarządzanie projektami, efektywna współpraca z partnerami, strategia komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, pozyskiwanie wsparcia od partnerów biznesowych, optymalizacja finansów stabilności finansowej, negocjacje. 

Spacer z mentorkami_mentorami jest współfiansowany jest ze środków firmy Franklin Templeton. 

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG..

Może Cię zainteresować