Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Spotkanie dla Pełnomocników ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Spotkanie dla Pełnomocników ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Jakiego wsparcia w Państwa gminie potrzebują stowarzyszenia i fundacje? Chcą mieć Państwo wpływ na tematykę szkoleń i webinariów dla organizacji pozarządowych? Na te tematy porozmawiamy  podczas spotkania dla pełnomocników i osób odpowiedzialnych za współpracę z organizacjami pozarządowymi w gminach subregionu leszczyńskiego. Spotkanie odbędzie się odbędzie się 11 lutego 2021 roku w godz. 10.00-12.00 na platformie internetowej Clickmeeting.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo o ofercie bezpłatnej pomocy dla organizacji pozarządowych w ramach Leszczyńskiego Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych, z którego korzystać mogą również organizacje funkcjonujące na terenie Państwa gminy. Porozmawiamy także o aktualnych potrzeb organizacji.

Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ.

Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Mikołajem Kostaniakiem pod adresem e-mail mikolaj.kostaniak(@)pisop.org.pl.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie

  • 11 lutego 2021 Początek: 10:00 - Koniec: 12:00
    Spotkanie dla Pełnomocników ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Może Cię zainteresować