Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Spotkanie międzysektorowe

Spotkanie międzysektorowe

Ekologia, wolontariat pracowniczy i wsparcie pracowników w czasie pandemii będą tematami październikowego spotkania, na które zapraszamy wszystkie głodne wiedzy firmy oraz organizacje społeczne z terenu Wielkopolski. Zintegrujmy się i zainspirujmy wzajemnie!

Międzysektorowe spotkanie odbędzie się 20 października w formie hybrydowej: w Hotelu Altus w Poznaniu oraz zdalnie. Obejmie trzy sesje panelowe z udziałem firm i organizacji pozarządowych, które podzielą się doświadczeniem w zakresie diagnozowania i działania w obszarach: ekologicznych, współpracy biznesu z sektorem społecznym (w tym w ramach wolontariatu pracowniczego) oraz wsparcia pracowników szczególnie w trudnym czasie pandemii. 

Wśród panelistów znaleźli się przedstawiciele takich firm jak: BetterLand, GSK Services Sp. z o.o.,  Franklin Templeton Investments, Wunderman, Volkswagen Poznań, Vilmorin Garden oraz organizacji pozarządowych: Fundacji AKME, Fundacji TAKpełnosprawni, Stowarzyszenia CREO, Towarzystwo Salamandra.

Liczba miejsc na spotkaniu stacjonarnym jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego TUTAJ.

Spotkanie uzupełnia ostatni numer Asa Biznesu "Dobra diagnoza" dostępnego TUTAJ

Projekt finansowany ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.


Wydarzenie

  • 20 października 2021 Początek: 10:00 - Koniec: 13:00
    Spotkanie międzysektorowe

Może Cię zainteresować