Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Spotkanie "Najpopularniejsze kanały komunikacji z zespołem”

Spotkanie "Najpopularniejsze kanały komunikacji z zespołem”

Nowe technologie mogą przyprawiać o zawrót głowy. Jednak zamiast bać się nieznanego - warto je poznać i dobrze wykorzystać. Weźcie udział w naszym szkoleniu: „Spotkajmy się w sieci - najpopularniejsze kanały komunikacji z zespołem”. Podczas dwóch spotkań (12 i 19 maja) poznacie kilka bezpłatnych narzędzi, które możecie wykorzystać do kreatywnej komunikacji z zespołem. 

Spotkania poprowadzi Jolanta Grüning - wiceprezes Stowarzyszenia Lokalny Ośrodek Rozwoju Doradztwa i Szkoleń LORDS z Wolsztyna, działacz i lider lokalny, kierownik i koordynator projektów.

Plan szkolenia

12 maja skupimy się na trzech narzędziach:

 • godz. 10.00-11.30 - Trello- zarządzaj projektem i organizacją za pomocą bezpłatnej aplikacji
 • godz. 11.45-12.45 - Padlet- „Od hobby do pracy, od notatek z lekcji do egzaminu, od tablicy nastrojów do pokaz mody”, czyli jak padlety pozwolą zorganizować Ci życie
 • godz. 12.45-13.15 - Messenger - do czego można wykorzystać najpopularniejszy komunikator internetowy

19 maja omówimy dwa kolejne narzędzia:

 • godz. 10.00-11.30 - Clickmeeting- praktyczne zastosowanie najpopularniejszej platformy do webinariów i spotkań
 • godz. 11.45-13.15 - Kahoot!- integruj grupę i wspólnie spędzaj czas ze swoim zespołem- quizy, gry i testy

Szkolenie odbywać się będzie na platformie internetowej Zoom. Aby w nim uczestniczyć konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału w szkoleniu a także, aby podczas jego trwania mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Pierwszeństwo rejestracji mają organizacje z subregionu leszczyńskiego. W przypadku wolnych miejsc rejestrowane będą również organizacje z Wielkopolski. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744. Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo link do wirtualnego pokoju.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Wydarzenie

 • 19 maja 2021 Początek: 10:00
  Spotkanie "Najpopularniejsze kanały komunikacji z zespołem”
 • 12 maja 2021 Początek: 10:00
  Spotkanie "Najpopularniejsze kanały komunikacji z zespołem”

Załączniki

Może Cię zainteresować