Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Spotkanie „Worek pomysłów – inspiracje na działania społeczne”

Spotkanie „Worek pomysłów – inspiracje na działania społeczne”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online „Worek pomysłów – inspiracje na działania społeczne”, które odbędzie się 2 grudnia 2020 r. w godz. 10.00-12.00.

Spotkanie poprowadzi Beata Donaj, doradczyni w Centrum PISOP oraz zaproszony gość Beata Grzegorzewska, prezeska Stowarzyszenia "Przyjaciele Dziesiątki", animatorka społeczna,  członkini Komitetu Rewitalizacji Miasta Leszna. 

Podczas spotkania poszukamy odpowiedzi m.in. na takie pytania jak:

- Jakie działania mogą podejmować organizacje społeczne i grupy nieformalne na rzecz swojego środowiska lokalnego?

- Jakie są ścieżki dotarcia do pieniędzy na realizację działań lokalnych?

Uczestnicy spotkania poznają wiele inspiracji i ciekawych pomysłów na działania, które pomagają, wspierają, edukują, aktywizują i integrują społeczność lokalną. 

Do udziału w spotkaniu online konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą linku: https://centrumpisop.clickmeeting.com/worek-pomyslow-inspiracje-na-dzialania-spoleczne-2-12-2020-godz-10-00/register

Spotkanie organizowane w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz projektu „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować