Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Spotkanie z UMWW nt. otwartego konkursu ofert

Spotkanie z UMWW nt. otwartego konkursu ofert

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w szerokim zakresie współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Jedną z form finansowej współpracy jest wspieranie zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego poprzez zlecanie ich organizacjom. O tym jak aplikować w otwartym konkursie ofert w dziedzinie edukacji w 2021 roku, dowiedzą się uczestnicy spotkania organizowanego 21 stycznia w godz. 12-13:30 na platformie online.

W programie spotkania:

- Prezentacja zasad i możliwości aplikowania w  otwartym konkursie ofert na realizację w formie wspierania zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie edukacji w 2021 roku - Pani Dorota Kinal, Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki UMWW

- Prezentacja oferty i działań Leszczyńskiego Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych

Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ.

Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Mikołajem Kostaniakiem pod adresem e-mail mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl . Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie organizowane w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Więcej informacji na temat konkursów TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować