Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Status Organizacji Pożytku Publicznego – warsztat

Część organizacji pozarządowych ubiegała się niedawno o przekazanie im 1% w rozliczeniu podatkowym. Do tych z Państwa, którzy chcieliby w przyszłości również skorzystać z takiej możliwości kierujemy zaproszenie na warsztat poświęcony ubieganiu się o status organizacji pożytku publicznego.

Spotkanie odbędzie się 23 maja br. w Stacji Biznes w Lesznie w godz. 10:00-13:00.

Warsztat zostanie poprowadzony przez prawnika, który omówi wymogi formalne niezbędne do zdobycia statusu OPP oraz przedstawi przywileje i obowiązki związane z posiadaniem tego statusu.

Podczas spotkania będzie można także uzyskać odpowiedzi i wskazówki na indywidualne pytania związane z problematyką działalności OPP.

Warto wiedzieć przed spotkaniem! Organizacją pożytku publicznego może zostać podmiot, który prowadzi zdefiniowaną w ustawie „działalność pożytku publicznego” nieprzerwanie przez co najmniej 2 lata.

Zgłoszenia do udziału w warsztacie przyjmuje Magdalena Wróblewska:  magdalena.wroblewska@pisop.org.pl lub numerem telefonu 65 520 78 86.

Wydarzenia w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Może Cię zainteresować