Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Status organizacji pożytku publicznego - korzyści i obowiązki

Status organizacji pożytku publicznego - korzyści i obowiązki

Zastanawiacie się nad uzyskaniem statusu OPP? Weźcie udział w naszym spotkaniu i dowiedzcie się, jakie przywileje i obowiązki się z tym wiążą.

Zapraszamy na nasz warsztat on-line „Status organizacji pożytku publicznego - korzyści i obowiązki”.

Poprowadzi go prawnik Maciej Wypych.

Kiedy? 22 czerwca
O której? W godz. 10.00-11.30

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, co to jest status organizacji pożytku publicznego, kto może się o niego ubiegać oraz jakie wymogi należy spełnić.

Spotkanie odbywać się będzie na platformie internetowej Zoom. Aby uczestniczyć w warsztacie konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału, a także do tego, aby podczas trwania warsztatu mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Pierwszeństwo rejestracji mają organizacje z subregionu leszczyńskiego. W przypadku wolnych miejsc rejestrowane będą również organizacje z Wielkopolski. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744.

Osoby, które są chętne uczestniczyć w warsztacie, a pierwszy raz korzystają ze wsparcia Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej proszone są o wypełnienie Formularza Uczestnika Projektu wraz z Oświadczeniem - data wypełnienia Formularza i Oświadczenia musi pokrywać się z datą spotkania, czyli 22.06.2021 i odesłaniem na adres joanna.skwark@pisop.org.pl.

Po weryfikacji dokumentów zostaniecie poproszeni o przesłanie ich oryginałów na adres:

Centrum PISOP
ul. Plac Metziga 26/6
64-100 Leszno

Po przesłaniu wymaganych dokumentów otrzymacie link do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się spotkanie.

Warsztat doradczy jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Wydarzenie

  • 22 czerwca 2021 Początek: 10:00 - Koniec: 11:30
    Warsztat nt OPP

Może Cię zainteresować