Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Styczeń. Aktualne źródła finansowania NGO

Styczeń. Aktualne źródła finansowania NGO

Twoja organizacja wkroczyła w 2023 rok z nową energią i pomysłami? Teraz brakuje tylko środków na ich realizację? Jesteśmy w stanie pomóc! Zapraszamy na comiesięczny przegląd konkursów skierowanych do organizacji pozarządowych. 


Każdego miesiąca zbieramy dla was propozycje konkursów, w których mogą aplikować organizacje społeczne. Kolejny webinar zaplanowaliśmy na 12 stycznia. Podczas spotkania online dowiecie się o obecnie trwających w Wielkopolsce konkursach. Doradczyni Beata Donaj odpowie na wasze pytania. 


Kiedy? 12 stycznia 2023 r.

Godzina: 10.00 - 11.30

Gdzie? Platforma ZOOM.


Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Beatą Donaj pod adresem e-mail beata.donaj@pisop.org.pl.


Spotkanie jest organizowane w ramach projektów: 

„LOWES - Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” przy Centrum PISOP, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

„CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Może Cię zainteresować