Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Szkoła Liderów Lokalnych – czas start!

Masz ciekawe pomysły na działania w swoim środowisku? Chcesz zdobyć nową wiedzę i umiejętności? Chcesz poznać innych liderów i zainspirować się ciekawymi działaniami? Zgłoś się już dziś do Szkoły Liderów Lokalnych!

 

Do współpracy zapraszamy osoby z terenu subregionu leszczyńskiego (tj. miasta Leszna, powiatów: gostyńskiego, grodziskiego, kościańskiego, leszczyńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, rawickiego, wolsztyńskiego).

Osoby, które dołączą do grona liderów lokalnych oferujemy:

- udział w dwudniowej Szkole Liderów (data zostanie ustalona już wkrótce) podczas której dowiesz się kim są liderzy w lokalnej społeczności, jak działają, czym charakteryzują się poszczególne sektory (publiczny, prywatny i pozarządowy), jakie narzędzia może wykorzystać lider w swojej pracy

- udział w wizycie studyjnej (data zostanie ustalona już wkrótce) podczas której poznasz ciekawie działające organizacje pozarządowe i innych liderów z różnych środowisk

- udział w Konwersatoriach – spotkaniach z  Liderami z poprzednich edycji, a obecnie samorządowcami, społecznikami i ludźmi biznesu

- udział w tematycznych webinariach

- udział w szkoleniach dla Lokalnych Liderów, podczas których dowiesz się m.in. jak mobilizować swoje otoczenie do działania, a także o czym należy pamiętać występując publicznie

- wsparcie specjalistów w codziennym działaniu w formie coachingu i doradztwa.

Udział w Szkole Liderów daje niepowtarzalną szansę:

- zdobycia nowych umiejętności liderskich (m.in. w zakresie budowania partnerstw lokalnych, mobilizowania mieszkańców do działania)

- zdobycia wiedzy i inspiracji w zakresie współpracy z lokalną społecznością

- poznania dobrych praktyk w zakresie aktywizowania mieszkańców i budowania współpracy w środowisku lokalnym

- wymiany doświadczeń z innymi liderami lokalnymi.

Rekrutacja do Szkoły Lokalnych Liderów trwa do 15 kwietnia. Zgłoszenia (na specjalnym formularzu, do pobrania pod wiadomością) prosimy przesyłać mailem na magdalena.wroblewska@pisop.org.pl. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę.

Jednocześnie zapewniamy, że Szkoła Liderów nie jest zagrożona. Rozmowy z kandydatami odbędą się online i rozpoczną się już w kwietniu. Zajęcia w ramach Szkoły Liderów ruszą z kolei w maju - za pomocą narzędzi online. Szkolenia wyjazdowe odbędą się w późniejszym terminie, gdy sytuacja związana z koronawirusem się uspokoi. Dbamy o Wasze oraz nasze bezpieczeństwo!

Dodatkowych informacji udziela: Mikołaj Kostaniak mailowo mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl lub pod numerem telefonu 534 202 744 .

 Serdecznie zapraszamy!


Formularz zgłoszeniowy 

Broszura 

Może Cię zainteresować