Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Szkoła Liderów Lokalnych wkracza do samorządów. Kogo szukamy?

Szkoła Liderów Lokalnych wkracza do samorządów. Kogo szukamy?

Bycie liderem nie jest proste. Wymaga pełnego zaangażowania, empatii, umiejętności łagodzenia sporów, ale też wiedzy o działaniach społecznych. WIEMY JAK TO WSZYSTKO OSIĄGNĄĆ i z wielką przyjemnością się tą wiedzą podzielimy. Zapraszamy do wzięcia udziału w Szkole Liderów Lokalnych. W najnowszej edycji kandydatów szukamy w samorządach. 


Czym jest Szkoła Liderów Lokalnych? 

To cykl spotkań i szkoleń (w formie stacjonarnej oraz on-line), które przygotują was do jeszcze lepszej pracy na rzecz swojego środowiska lokalnego. W tegorocznej edycji jesteśmy nastawieni na wspieranie aktywnych, zaangażowanych samorządowców.


Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu. Wstępny harmonogram:

29.03.2023: Funkcjonowanie III sektora oraz wstęp do przedsiębiorczości społecznej 

(zmiana terminu) 14.04.2023: Nowoczesna aktywność społeczna oraz nowy sposób funkcjonowania gmin (nowoczesne usługi społeczne)

23.05.2023: Partnerstwo lokalne jako element sukcesu w rozwoju aktywności społecznej 

czerwiec: Nowe fundusze europejskie w kontekście działań wzmacniających środowisko lokalne.

Szkolenia prowadzone będą przez ogólnopolskich ekspertów, trenerów i coachów z zakresu pracy w środowisku lokalnym, współpracy z przedsiębiorstwami społecznymi, centrami usług społecznych, organizacjami społecznymi!


Kogo szukamy? 

Aktywnych samorządowców - osób pracujących w urzędach, jednostkach pomocniczych, radach gmin i powiatów. Zależy nam na ludziach, którzy chcą jeszcze lepiej współpracować z mieszkańcami, współorganizować wydarzenia, tworzyć przedsiębiorstwa społeczne i silne organizacje społeczne, wspierać lokalną ekonomię społeczną, którzy stawiają na swój własny rozwój i budowanie kontaktów.


Dlaczego warto? 

Dla uczestników przygotowaliśmy szkolenia, konwersatoria, zajęcia z animatorami i coachem. Nowi liderzy lokalni zostaną przygotowani do aktywnego działania w swoim środowisku, dbania o rozwijanie współpracy między różnymi organizacjami i instytucjami. Otrzymają wsparcie przy organizacji wydarzeń lokalnych, a także przy tworzeniu nowych podmiotów ekonomii społecznej oraz wspieraniu już działających. 


Jak się zgłosić?

Wystarczy wypełnić formularz dostępny TUTAJ. Odezwiemy się do wszystkich kandydatów. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2023 r.

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres mailowy: natalia.szymanowska@pisop.org.pl lub telefonicznie 534 202 744 (biuro Stow. Centrum PISOP).


Może Cię zainteresować