Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Szkolenie – Autoprezentacja

Szkolenie – Autoprezentacja

Jak atrakcyjnie przedstawiać siebie oraz swoją organizację, by być dobrze postrzeganym? W jaki sposób poradzić sobie z tremą podczas wystąpień publicznych? Na te zagadnienia odpowiemy podczas szkolenia online z zakresu autoprezentacji które odbędzie się 22 lutego, w godzinach 9.00 – 14.00.

Podczas szkolenia zostaną omówione takie zagadnienia tak:

  • umiejętności atrakcyjnego i efektywnego przedstawienia własnej osoby czy podmiotu, który reprezentujemy w środkach masowego przekazu, podczas ważnych oficjalnych spotkań, rozmowy telefonicznej, czy rozmowy online
  • techniki autoprezentacji, w tym zalet pierwszego wrażenia, co podlega ocenie w pierwszych sekundach spotkania, 
  • jak mówić by nie znudzić odbiorców i w jaki sposób dostosować poziom komunikatu do oczekiwać odbiorcy
  • jak opanować tremę i stres towarzyszące wystąpieniom publicznym

Szkolenie poprowadzi Magdalena Włodarczak, doświadczona dziennikarka, fotograf i założycielka Fundacji ProYourself.

Szkolenie odbywać się będzie na platformie internetowej Zoom. Aby uczestniczyć w szkoleniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału w szkoleniu a także, aby podczas trwania szkolenia mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Szkolenie kierowane jest do wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych z subregionu leszczyńskiego (powiaty: gostyński, grodziski, kościański, leszczyński i m. Leszno, międzychodzki, nowotomyski, rawicki, wolsztyński).

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska(@)pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744. Ze względu na organizację szkolenia w wersji online - ilość miejsc uczestników ograniczona.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Wydarzenie

  • od 22 lutego 2021 do 09 lutego 2021 Początek: 09:00 - Koniec: 14:00
    Szkolenie – Autoprezentacja

Załączniki

Może Cię zainteresować