Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Szkolenie - Jak przygotować i sprawnie poprowadzić kampanię 1%?

Szkolenie - Jak przygotować i sprawnie poprowadzić kampanię 1%?

Pierwszy kwartał roku to czas, w którym każdy obywatel może przekazać 1% swojego podatku na rzecz wybranych stowarzyszeń lub fundacji posiadających status organizacji pożytku publicznego (OPP). Zapraszamy do udziału w szkoleniu online pn. Jak przygotować i sprawnie poprowadzić kampanię 1%?, które odbędzie się 12 lutego, w godzinach 9.00 - 12.15.

Podczas szkolenia omówione zostaną między innymi praktyczne wskazówki oraz inspiracje dla organizacji, w jaki sposób zwiększyć skuteczność kampanii jednego procenta. Szkolenie poprowadzi Maria Brzozowska, fundraiserka.

Szkolenie odbywać się będzie na platformie internetowej Zoom. Aby uczestniczyć w szkoleniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału w szkoleniu a także, aby podczas trwania szkolenia mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Szkolenie kierowane jest do wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych z subregionu leszczyńskiego (powiaty: gostyński, grodziski, kościański, leszczyński i m. Leszno, międzychodzki, nowotomyski, rawicki, wolsztyński).

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744. Ze względu na organizację szkolenia w wersji online - ilość miejsc uczestników ograniczona.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Wydarzenie

  • 12 lutego 2021 Początek: 09:00
    Szkolenie - Jak przygotować i sprawnie poprowadzić kampanię 1%?

Załączniki

Może Cię zainteresować