Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Szkolenie "Nowe wzory ofert i sprawozdań"

Szkolenie "Nowe wzory ofert i sprawozdań"

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu online z zakresu sprawozdawczości i wypełniania oferty realizacji zadania publicznego, które odbędzie się 09.12.2020 r. w godz. 9.30-13.10. Szkolenie w sposób szczególny skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z gminy Lipno. 

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

  • jakie są poszczególne elementy projektu oraz części oferty 
  • jakie cechy powinien posiadać dobry projekt i jak poprawnie sformułować wszystkie jego elementy 
  • z jakich elementów składa się wniosek oferty i sprawozdania na realizację zadania publicznego.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744. Ze względu na organizację szkolenia w wersji online - ilość miejsc uczestników ograniczona.

Szkolenie odbywać się będzie na platformie internetowej Zoom. Aby uczestniczyć w szkoleniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału w szkoleniu a także, aby podczas trwania szkolenia mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo link do wirtualnego pokoju w którym odbędzie się spotkanie.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Może Cię zainteresować