Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Szkolenie - Rozliczanie zadania publicznego

Szkolenie - Rozliczanie zadania publicznego

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu online z zakresu rozliczenia zadania publicznego oraz dokumentacji projektowej, które odbędzie się 15 stycznia, w godzinach 16.00 - 20.00.

Podczas szkolenia omówiony zostanie nowy wzór sprawozdania z realizacji zadania publicznego, w tym omówiona zostanie dokumentacja projektowa niezbędna do rozliczenia zadania za rezultaty.

Szkolenie poprowadzi Anna Paulina Matczuk, skarbnik zarządu Stowarzyszenia Centrum PISOP.

Szkolenie odbywać się będzie na platformie internetowej Zoom. Aby uczestniczyć w szkoleniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału w szkoleniu a także, aby podczas trwania szkolenia mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744. Ze względu na organizację szkolenia w wersji online - ilość miejsc uczestników ograniczona.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Formularz zgłoszeniowy - 15.01.2021 12.01.2021 doc 516,5 KB 7
2 Formularz uczestnika projektu 12.01.2021 docx 88,98 KB 22

Może Cię zainteresować