Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw

Spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw

Dobre poznanie partnerów jest kluczem do dobrej współpracy. Kierując się tą myślą zapraszamy do udziału w cyklu spotkań on line - szybkich randkach przedstawicieli biznesu z liderami organizacji pozarządowych.

Spotkania będą doskonałą okazją do poznania się i nawiązania współpracy. Podczas każdego spotkania przedstawiciel/przedstawicielka danej firmy będzie mieć możliwość odbycia krótkich rozmów z liderami wybranych organizacji społecznych.  

Już dzisiaj zachęcamy do przesyłania swojego zgłoszenia i udziału w spotkaniu jednym z poniższych terminów:

  • 7.12.2020 – godz. 12.00 - 13.00
  • 8.12.2020 – godz. 15.30 – 16.30
  • 10.12.2020 – godz. 13.30 – 14.30.

W odpowiedzi prześlemy link do platformy, na której odbędzie się spotkanie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres: szybkierandki@pisop.org.pl, w treści maila prosimy o wpisanie następujących informacji: imię i nazwisko zgłaszanej osoby, nazwę reprezentowanej organizacji, telefon kontaktowy oraz preferowany termin spotkania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Natalią Szymanowską pod adresem e-mail: natalia.szymanowska@pisop.org.pl.

Ważne! Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Współpraca międzysektorowa organizacji pozarządowych z biznesem”, finansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Serdecznie zapraszamy!

Może Cię zainteresować