Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność TikTok dla początkujących

TikTok dla początkujących

Czy nadążacie za trendami w mediach społecznościowych? Macie aktywne konta na Facebooku, Instagramie, a może kręcicie regularnie filmy na TikToka? To właśnie ta ostatnia aplikacja będzie tematem przewodnim naszego marcowego szkolenia na Chwaliszewie! 


Promocja działań organizacji pozarządowych w mediach społecznościowych jest niezwykle ważna. Pokazuje skalę naszych pomysłów i inspiruje innych. 

Nie trzeba promować się w sztywny sposób. Istnieje wiele kanałów i metod dotarcia. Takich, jak nagrywanie krótkich filmików, także o charakterze edukacyjnym. Dowiedz się, w jaki sposób możesz wykorzystać do tego aplikację TikTok. Opracuj swój plan działań z nami! Zapraszamy na szkolenie, które poprowadzi Filip Tarachowicz z Fundacji Panda Team im. Michałka Tarachowicza. 

Prowadzący opowie o aplikacji i jej możliwościach. Wyjaśni, jak nagrywać filmiki, aby przyciągały uwagę odbiorców. Dorzuci też garść inspiracji ze świata NGO i nie tylko. 


Kiedy? 1 marca 

O której? W godz. 10.30 do 13.00.

Gdzie? Siedziba Poznańskiego Centrum NGO (Poznań, ul. Chwaliszewo 75)


WAŻNE! Uczestnicy spotkania muszą mieć smartfona z zainstalowaną aplikacją TikTok. Najlepiej, aby przed spotkaniem założyli na niej swoje konta (jeśli się nie uda - mogą liczyć na pomoc prowadzącego). Szkolenie jest skierowane dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tą aplikacją.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny tutaj.


Projekt realizowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.


Może Cię zainteresować