Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Tworzenie informacji prasowej

Tworzenie informacji prasowej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium „Tworzenie informacji prasowej”, które odbędzie się 19 maja 2020 r. w godz. 10.00-11:00.

Dobra informacja to podstawa sukcesu współpracy z mediami i skutecznego dotarcia do odbiorców działań. W tajniki tworzenia przyciagajacej uwagę i skutecznej informacji wprowadzi Państwa Justyna Schaefer-Kurkowiak, ekspertka ds. komunikowania i współpracy w Centrum PISOP. Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi ekspertki. Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ 

Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Kolejne webinarium prowadzone przez specjalistów Centrum PISOP odbędzie się 20 maja i będzie dotyczyło „Form promocji i narzędzi marketingowych stosowanych w projektach”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Mikołajem Kostaniakiem pod adresem e-mail mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl lub pod numerem telefonu 534 202 744.

Webinarium jest finansowane ze środków Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować