Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Tworzenie prostych grafik w Canvie

Tworzenie prostych grafik w Canvie

Jak zostać zauważonym w sieci małym kosztem? Czy istnieje intuicyjne narzędzie do tworzenia podstawowych grafik? Chętnie odpowiemy na te i inne pytania podczas naszego kolejnego, kwietniowego spotkania.

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie pn. „Logo, ulotka, baner - warsztat online z tworzenia grafik w programie Canva”, na którym poznacie tajniki tworzenia prostych projektów graficznych oraz projektów wiadomości graficznych udostępnianych w mediach społecznościowych. Spotkanie poprowadzą Justyna Schaefer-Kurkowiak - specjalistka ds. komunikowania w Centrum PISOP, ekspertka w zakresie rozwoju lokalnego i partnerstw oraz Piotr Kotlarek – doradca, administrator na profilach społecznościowych Centrum PISOP i strony pisop.org.pl.

Warsztat odbędzie się 27 kwietnia w godz. 9.00-13.50 na platformie internetowej Zoom. Aby w nim uczestniczyć, konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału, a także do tego, aby podczas trwania warsztatu mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Pierwszeństwo rejestracji mają organizacje z subregionu leszczyńskiego. W przypadku wolnych miejsc rejestrowane będą również organizacje z Wielkopolski. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744.

Osoby, które są chętne uczestniczyć w warsztacie, a pierwszy raz korzystają ze wsparcia Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej proszone są o wypełnienie Formularza Uczestnika Projektu wraz z Oświadczeniem - data wypełnienia Formularza i Oświadczenia musi pokrywać się z datą spotkania, czyli 27.04.2021 i odesłaniem na adres joanna.skwark@pisop.org.pl.

Po weryfikacji dokumentów zostaniecie poproszeni o przesłanie ich oryginałów na adres:

Centrum PISOP
ul. Plac Metziga 26/6
64-100 Leszno

Po przesłaniu wymaganych dokumentów otrzymacie link do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się spotkanie.

Warsztat jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy!


Wydarzenie

  • 27 kwietnia 2021 Początek: 09:00 - Koniec: 13:50
    Tworzenie prostych grafik w Canvie

Może Cię zainteresować