Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2022

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2022

ESG, CSR i zrównoważony rozwój to tematy, które pełnią coraz istotniejszą rolę w rozwoju biznesu zarówno w Polsce jak i na świecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych zagadnieniach, zapraszamy na Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2022, którego jesteśmy partnerem. 


TOB2022 to bezpłatne wydarzenie online wypełnione merytorycznymi prezentacjami oraz dynamicznymi dyskusjami, które odbędzie się w dniach 24-28 października 2022 r., codziennie w godz. 9:30 – 11:30.

To już 8. edycja wydarzenia organizowanego przez firmę doradczo-edukacyjną CSRinfo, której celem jest szerzenie wiedzy na temat roli zrównoważonego rozwoju w biznesie oraz wsparcie polskich przedsiębiorców w budowaniu i wdrażaniu odpowiedzialnych praktyk. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest TUTAJ.

Każdy z 5 dni to intensywne 2 godziny wypełnione praktyczną wiedzą i inspirującymi rozmowami na temat zarządzania obszarem ESG.

  • 24 października - pierwszy dzień upłynie pod hasłem ‘Strategia i zrównoważone finansowanie’. Dowiesz się, z jakimi zadaniami mierzą się CEO i CFO w kontekście ESG. Poznasz perspektywę sektora bankowego na wyzwania i możliwości związane ze strategią odpowiedzialnego finansowania. 
  • 25 października - drugi dzień został w całości poświęcony raportowaniu ESG - aktualnym wymogom, nadchodzącym zmianom, przydatnym narzędziom oraz klarowanej komunikacji wyników ESG. Na tych, którzy chcą się nauczyć liczenia śladu węglowego, czeka dodatkowo praktyczny warsztat z ekspertami, którzy od lat pomagają w tym firmom.
  • 26 października – dzień trzeci dotyczy ryzyka klimatycznego i bioróżnorodności w działalności firm. Dowiesz się, jak duże organizacje zarządzają tymi wyzwaniami. Poznasz rozwiązania wdrożone przez liderów rynku. Usłyszysz m.in. jak firmy radzą sobie z dekarbonizacją.
  • 27 października - to kryteria społeczne w ocenie i praktykach spółek to temat przewodni tego dnia. Dowiesz się m. in. jaką rolę odgrywają kryteria społeczne w ocenie spółek, co zmienia w zarządzaniu firmą projekt dyrektywy CSDD dotyczącej należytej staranności. Praktycy powiedzą Ci, jak wykorzystać potencjał różnorodności i inkluzywności w Twojej firmie oraz przedstawią konkretne przykłady.
  •  28 października – tego dnia skupimy się na fundamencie wdrażania celów ESG i zrównoważonego rozwoju w firmach. Poznasz trendy w rozwoju centr kompetencyjnych ESG w spółkach. Dowiesz się, jak firmy określają funkcje ESG – co się sprawdza najlepiej i o co warto zadbać. Goście opowiedzą o zmieniającej się roli menedżera ESG/CSR.

W tak bogatym programie znajdziesz interesujące dla ciebie tematy, które pomogą tobie oraz twojej organizacji w rozwoju. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!Może Cię zainteresować

Popularne aktualności

Społeczność