Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Warsztat doradczy „Aktualne konkursy dla organizacji pozarządowych”

Warsztat doradczy „Aktualne konkursy dla organizacji pozarządowych”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie doradczym on-line pn. „Aktualne konkursy dla organizacji pozarządowych”, które odbędzie się 18 sierpnia 2020 r. w godz. 10.00-11.30. 

Podczas spotkania dowiecie się Państwo jakie są aktualne możliwości pozyskania środków na działania, które pomagają, wspierają, edukują, aktywizują i integrują społeczność lokalną. 

 Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ

Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Beatą Donaj pod adresem e-mail beata.donaj@pisop.org.pl. 

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. Serdecznie zapraszamy!  

Może Cię zainteresować