Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Warsztat "Dokumentacja w organizacji pozarządowej - co mamy a co powinniśmy mieć?"

Warsztat "Dokumentacja w organizacji pozarządowej - co mamy a co powinniśmy mieć?"

Działasz w organizacji pozarządowej, stale gonią cię terminy, a dokumenty piętrzą się na półkach? Zachowaj spokój, pomożemy ci uporządkować myśli. Zapraszamy do udziału w warsztacie doradczym „Dokumentacja w organizacji pozarządowej - co mamy a co powinniśmy mieć?”, który odbędzie się 8 czerwca, w godz. 10.00-11.30. Spotkanie poprowadzi Mikołaj Kostaniak – doradca Centrum PISOP. 

Prowadzący opowie m.in. o statucie jako najważniejszym dokumencie, ważnych dla organizacji terminach oraz niezbędnej dokumentacji. Uczestnicy otrzymają także praktyczne wskazówki dotyczące zbierania i przechowywania dokumentów.

Warsztat odbędzie się na platformie internetowej Zoom. Aby w nim uczestniczyć, konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału, a także do tego, aby podczas trwania warsztatu mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Pierwszeństwo rejestracji mają organizacje z subregionu leszczyńskiego. W przypadku wolnych miejsc rejestrowane będą również organizacje z Wielkopolski. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744.

Osoby, które są chętne uczestniczyć w warsztacie, a pierwszy raz korzystają ze wsparcia Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej proszone są o wypełnienie Formularza Uczestnika Projektu wraz z Oświadczeniem - data wypełnienia Formularza i Oświadczenia musi pokrywać się z datą spotkania, czyli 8.06.2021 i odesłaniem na adres joanna.skwark@pisop.org.pl.

Po weryfikacji dokumentów zostaniecie poproszeni o przesłanie ich oryginałów na adres:

Centrum PISOP
ul. Plac Metziga 26/6
64-100 Leszno

Po przesłaniu wymaganych dokumentów otrzymacie link do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się spotkanie.

Warsztat jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Wydarzenie

  • 08 czerwca 2021 Początek: 10:00
    Warsztat "Dokumentacja w organizacji pozarządowej - co mamy a co powinniśmy mieć?"

Może Cię zainteresować