Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Warsztaty dla poznańskich seniorów

Warsztaty dla poznańskich seniorów

Nie ma wartości cenniejszej od zdrowia. Można otaczać się wspaniałymi ludźmi i kosztownościami, jednak trudno się nimi cieszyć, gdy ciało odmawia posłuszeństwa. Warto więc zadbać o swoje codzienne nawyki, aby cieszyć się tym zdrowiem jak najdłużej. Chcemy w tym pomóc, dlatego serdecznie zapraszamy poznańskich seniorów na warsztaty pn. „Esencja dobrego życia” do Poznańskiego Centrum NGO.

Poznańskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, to miejsce spotkań organizacji pozarządowych, ale także mieszkańców miasta. Tym razem do odwiedzin zapraszamy poznańskich seniorów. 

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia w naszej siedzibie przy ul. Chwaliszewo 75. W kilku zdaniach opowiemy o swojej działalności i ofercie, z której mogą skorzystać grupy senioralne. Następnie odbędą się warsztaty, które gościnnie poprowadzą specjalistki od zdrowia fizycznego i psychicznego. Opowiedzą o zdrowych postawach, nawykach życia codziennego i treningu uważności. Porozmawiamy też o stereotypach, dotyczących pomocy psychologicznej, o dbaniu o zdrowy kręgosłup, wydłużaniu oddech, i o tym, jak jeść, by zapewnić sobie witalność i zdrowie.

Warsztaty poprowadzą:

  • Małgorzata Hayles - prezeska Fundacji Kreatywnego Rozwoju „Winne Wzgórze” (pisarka, jogini, certyfikowana nauczycielka jogi RYT200, specjalistka mindfulness)
  • Marta Schenker - psycholożka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji, prezeska Fundacji na rzecz Wspierania Zdrowia Psychicznego "Co w Głowie Piszczy”
  • Marika Furmańczak - dyplomowany dietetyk, specjalista terapii naturalnych, autorka książek o tematyce żywieniowej, prezeska Fundacji Rozwoju Kultury i Nauki „Zainspirowani”.

Kiedy? 11.04.2022 r.
O której? W godz. 11.00-13.00
Gdzie? Poznań, ul. Chwaliszewo 75 (siedziba Poznańskiego Centrum NGO)

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

lub zapisać się telefonicznie pod numerem: 534 205 699.

Spotkanie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.


Wydarzenie

  • 11 kwietnia 2022 Początek: 11:00 - Koniec: 13:00
    Warsztaty dla poznańskich seniorów

Może Cię zainteresować