Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Warsztaty ekologiczne ku pamięci Kuby

Warsztaty ekologiczne ku pamięci Kuby

Przed nami zimne wieczory i mgliste poranki. Jesień i zbliżająca się zima to trudny czas dla ptaków. Ich los nigdy nie był obojętny Kubie Kotnarowskiemu. Wspólnie ze Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju 15 października zapraszamy przedstawicieli poznańskich organizacji pozarządowych do udziału w warsztatach ekologicznych ku pamięci Kuby wpisującego się w obchody Europejskiego Dnia Ptaków. 

Będzie rodzinnie i sentymentalnie. Spotkanie dedykujemy pamięci zmarłego w tym roku Kuby Kotnarowskiego. Tym małym gestem chcemy przypomnieć o pasji Kuby i jego działaniach na rzecz ptaków oraz powspominać chwile, gdy działał w Stowarzyszeniu Centrum Promocji Ekorozwoju. 

Podczas spotkania m.in. wykonamy karmniki dla ptaków i tym samym będziemy kontynuować dzieło Kuby zadbania o naszych skrzydlatych przyjaciół. 

Kiedy? 15 października

O której? Godz. 17.00 (warsztaty), godz. 18.30 wernisaż połączony z podsumowaniem konkursu fotograficznego organizowanego przez Kolektyw Kąpielisko oraz Koalicję ZaZieleń Poznań

Gdzie? Poznańskie Centrum NGO i Wolontariatu, ul. Chwaliszewo 75 

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza TUTAJ. Ilość miejsc ograniczona.

Spotkanie i wernisaż organizowane w ramach projektów: Poznańskie Centrum NGO sfinansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz CAMP - Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Może Cię zainteresować