Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Webinarium „Narzędzia pracy zdalnej"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium „Narzędzia pracy zdalnej”, które odbędzie się 23 czerwca 2020 r. w godz. 11.00-12.30.

Webinarium poprowadzi Bartosz Szafko, Global Head of Services w Cognifide, związany z branżą IT od ponad 20 lat, ma doświadczenie w programowaniu, zarządzaniu projektami, budowaniu i wykonaniu strategii IT. Interesuje się tematami związanymi z szeroko rozumianym cyber - bezpieczeństwem. Jest Certyfikowanym Menadżerem Bezpieczeństwa Informacji.

Podczas webinarium opowie o :

·         najpopularniejszych darmowych narzędziach do organizacji spotkań

·         najpopularniejszych scenariuszach spotkań i najczęstszych błędach

·         aspektach związanych z cyber- bezpieczeństwem.

Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi eksperta.

Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się pod linkiem https://centrumpisop.clickmeeting.pl/webinarium-nt-narzedzia-pracy-zdalnej/register

Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Wróblewską pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl lub pod numerem telefonu 534 202 744.

Webinarium jest finansowane ze środków Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Serdecznie zapraszamy!

Może Cię zainteresować