Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Weź udział w spotkaniu nt funduszy europejskich!

Weź udział w spotkaniu nt funduszy europejskich!

Szukasz nowych możliwości finansowania działań swojej organizacji pozarządowej ze środków europejskich? Chcesz dowiedzieć się jak skonstruowane są fundusze europejskie na lata 2021-2027? Koniecznie weź udział w spotkaniu dla organizacji pozarządowych z Wielkopolski już we wtorek, 2 listopada 2021 r.

Spotkanie on-line pn. Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 - NIC O NAS BEZ NAS!  odbędzie się w godz. 18.00 – 20.00, na platformie ZOOM.

Spotkanie realizowane będzie przez przedstawicielki organizacji pozarządowych z Centrum PISOP, Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych i Fundacji Aktywności Lokalnej zaangażowanych w prace grup roboczych z udziałem przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wlkp.

Planowany przebieg:

  • wprowadzenie. Jak skonstruowane są fundusze europejskie na lata 2021-2027 (krajowo i regionalnie) - Iwona Janicka, koordynatorka Grupy Roboczej ds. Społeczeństwa obywatelskiego KM WRPO,
  • Fundusze Europejskie dla Wielkopolski, prezentacja projektu Programu - przedstawiciel Departamentu Polityki Regionalnej, UMWW,
  • dyskusja w podgrupach nad zapisami w projekcie Programu - poprowadzą: Iwona Janicka i Ewa Gałka.

 

Zapisy do udziału w spotkaniu prowadzone są pod linkiem:  https://bit.ly/3blokaS

Więcej informacji udziela Maria Robaszyńska (maria.robaszynska@pisop.org.pl, 61/851 91 34)

 

Wydarzenie organizowane w ramach projektu CAMP - Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu realizowanego z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Spotkanie finansowane ze środków budżetowych miasta Poznania.

 

Zapraszamy!!

Może Cię zainteresować