Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Wiosenny Jarmark Pomysłów czas start!

Przed nami kolejny Jarmark Pomysłów – Targi Ekonomii Społecznej. Targi odbędą się 4 kwietnia br. w godzinach od 10.00 do 14.00, tym razem w wiosennej scenerii na placu Metziga.

Jarmark Pomysłów jest największym wydarzeniem w subregionie leszczyńskim, podczas którego swoją działalność prezentują podmioty ekonomii społecznej z subregionu leszczyńskiego tj. fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, centra integracji społecznej, warsztaty terapii zajęciowej. Ma na celu promocję ich działalności.

Zachęcamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu oraz zorganizowania stoiska swojej organizacji/przedsiębiorstwa. Jest to okres przedświąteczny, termin ten jest doskonałą okazją do sprzedaży ozdób świątecznych i wiosennych, palm wielkanocnych, kreatywnych zabaw oraz warsztatów dla dzieci i dorosłych. Na zajęcia warsztatowe planujemy przeznaczyć 300 zł. na organizację.

 Sprawmy, by mieszkańcy Leszna i okolic mieli szansę poznać działalność organizacji i przedsiębiorstw społecznych i skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji.

Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze deklaracje udziału w Jarmarku.

Zgłoszenia przyjmuje Magdalena Wróblewska,

 email magdalena.wroblewska@pisop.org.pl. Dodatkowe informacje tel. 65 520 78 86.

Organizatorem Jarmarku jest Stowarzyszenie Centrum PISOP we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie Lesznie. Targi Ekonomii Społecznej finansowane są w ramach Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.


 


Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Formularz zgłoszeniowy - Targi ES 13.04.2020 docx 139,67 KB 0

Może Cię zainteresować