Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Wolontariat dla każdego

Wolontariat dla każdego

Wolontariat może przybierać różne oblicza. To nie tylko systematyczna współpraca przy zbiórkach pieniędzy lub żywności, ale też okazjonalna pomoc starszej sąsiadce lub wyprowadzanie na spacer psów ze schroniska. To dodatkowy obowiązek, ale też szereg korzyści. Porozmawiamy o nich podczas warsztatu, 13 września. Naszym gościem będzie Prezydent Miasta Leszna – Łukasz Borowiak.


Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jakie są rodzaje i formy wolontariatu, na czym polega praca wolontariusza oraz gdzie szukać informacji i praktycznych rozwiązań. Spotkanie poprowadzą Ewa Gałka – prezeska Stow. Centrum PISOP oraz Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak. Nasz gość opowie o korzyściach z pracy wolontariackiej i przykładach konkretnych działań na terenie miasta. 

Kiedy? 13 września

O której? W godz. 10.00-10.40

Gdzie? Siedziba Stow. Centrum PISOP (Pl. J. Metziga 26/6)

Chętne do udziału osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: beata.donaj@pisop.org.pl lub kontakt telefoniczny z biurem: 534 202 744.

Po spotkaniu zainteresowane organizacje lub osoby zapraszamy na indywidualne doradztwo dotyczące wolontariatu. Nasza doradczyni Beata Donaj będzie odpowiadała na wasze pytania w godz. 11.30-14.30. 

Projekt finansowany przez Miasto Leszno.


Może Cię zainteresować