Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Worek pomysłów – inspiracje na działania społeczne

Worek pomysłów – inspiracje na działania społeczne

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu on-line pn. „Worek pomysłów – inspiracje na działania społeczne”, które odbędzie się 5 listopada 2020 r. w godz. 10.00-12.00.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo jakie działania mogą podejmować organizacje społeczne i grupy nieformalne na rzecz swojego środowiska lokalnego. Przedstawimy mnóstwo inspiracji i ciekawych pomysłów na działania, które pomagają, wspierają, edukują, aktywizują i integrują społeczność lokalną. 

Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ.

Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Wróblewską pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz projektu „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować