Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Wsparcie Urzędu Miasta Leszna dla organizacji pozarządowych

Wsparcie Urzędu Miasta Leszna dla organizacji pozarządowych

Wiele organizacji boryka się z różnorodnymi problemami będącymi następstwem pandemii. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu branżowym w formie webinarium pt. „Rozwiązania Urzędu Miasta Leszna dla organizacji pozarządowych w czasie pandemii”, podczas którego dowiedzą się Państwo jakie kroki podejmuje Miasto Leszno aby wspomóc funkcjonowanie przedsiębiorstw społecznych.

Spotkanie online odbędzie się 19 czerwca 2020 r. o godz. 9.00.

Podczas webinarium poruszymy tematy:

Wsparcia dla NGO w czasie pandemii - wskazówki praktyczne i źródła finansowania,

Współpracy samorządu z NGO w okresie pandemii, 

Dotychczasowego wpływu pandemii na funkcjonowanie w NGO,

„Jak pomagamy przedsiębiorcom? Wsparcie w ramach leszczyńskiego programu pomocy

„NA ZDROWSZY BIZNES” oraz wybrane instrumenty tarczy antykryzysowej”

Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji, która pozwoli wymienić się uwagami, obawami, spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz co najważniejsze, pomoże efektywniej działać w kierunku wsparcia działalności organizacji pozarządowych.

Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Zapisy przyjmują: Agnieszka Klopsz/Małorzata Nawrocik pod adresem e-mail ngo@moprleszno.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu 661 213 131. 

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo link dostępu do pokoju, w którym odbędzie się spotkanie.

Webinarium jest częścią projektu Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować