Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Wymieńmy się wiedzą – kontynuacja cyklu spotkań

Wymieńmy się wiedzą – kontynuacja cyklu spotkań

Masz w głowie mnóstwo pytań dotyczących funkcjonowania twojej organizacji, ale nie znajdujesz na nie odpowiedzi? Zapraszamy na kontynuację naszego cyklu spotkań (tzw. mastermindów) z wymianą wiedzy dla osób zarządzających organizacją: prezesów, członków zarządu. Rozpoczynamy już w styczniu! 


Spotkania odbywać się będą na platformie ZOOM raz w miesiącu, w godz. 9.00-10.30. Każdy mastermind poświęcimy oddzielnemu tematowi. W pierwszej części prowadząca Ewa Gałka wprowadzi do tematu, a następnie osoby uczestniczące wymienią się doświadczeniami, przekażą sobie sprawdzone rozwiązania i podpowiedzi jak radzić sobie z wyzwaniami.

Poznajcie terminy spotkań w styczniu i lutym. Kolejne są w trakcie ustalania.

27 stycznia: planowanie działań w NGO

17 lutego: oferty realizacji zadań publicznych

31 marca: statut w organizacji pozarządowej

27 kwietnia: budowanie partnerstwa

Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. 

UWAGA: w formularzu możecie się wpisać na jeden termin lub kilka. 


Kilka słów o prowadzącej: 

dr Ewa Gałka – od 19 lat prezeska zarządu Stowarzyszenia Centrum PISOP, ma doświadczenie we wspieraniu rozwojowym kilkudziesięciu organizacji społecznych, doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (praca doktorska dot. skuteczności zarządzania organizacjami społecznymi), w latach 2016-2019 pracowała dla Komisji Europejskiej.


Spotkania organizowane są w ramach projektu „CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Może Cię zainteresować

Popularne aktualności

Społeczność