Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Wywiad z żużlowcem

Wywiad z żużlowcem

Pasja, wieloletnie obserwacje lub osobiste doświadczenia. Powodów, dla których powstają organizacje pozarządowe może być wiele. My przekonujemy, że od dobrego pomysłu zaczyna się wspaniałe działanie. Tak, jak w przypadku Fundacji Kultura Sportu, która od niedawna funkcjonuje w Lesznie. 


Organizacja powstała, aby upowszechniać kulturę fizyczną w Lesznie i okolicy. Jednym z jej pierwszych działań było przeprowadzenie wywiadu z żużlowcem Bartoszem Smektałą oraz organizacja warsztatów dla młodzieży, promujących nagranie i działania fundacji. 

Wywiad dostępny jest TUTAJ.

W założeniu Fundacji Kultura Sportu pomogło Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych (LCIWIS), które działa przy Stowarzyszeniu Centrum PISOP. Z naszego wsparcia można skorzystać już na etapie pomysłu o powstaniu organizacji społecznej oraz jej rejestracji (np. przy napisaniu statutu, wypełnieniu dokumentów do Krajowego Rejestru Sądowego). Pomożemy także na dalszych etapach działań lub podpowiemy, gdzie szukać źródeł finansowania waszych pomysłów. Dzięki dofinansowaniu przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, oferowane wsparcie jest bezpłatne.

W ramach działalności LCIWIS na przestrzeni ostatniego roku powstało kilka nowych organizacji pozarządowych, które aktywnie działają na rzecz lokalnych społeczności. - Jeżeli bliskie są ci społeczne działania lub masz problem, ale brakuje ci narzędzi i wiedzy do jego rozwiązania – chętnie pomożemy – zachęca Natalia Szymanowska, koordynatorka projektu. Pierwszy krokiem jest umówienie się na spotkanie z doradczynią Beatą Donaj. Jest ono możliwe stacjonarnie w naszym biurze, w siedzibie waszej organizacji lub online. Zapraszamy!


Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Może Cię zainteresować