Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Za nami spotkanie informacyjne „Inicjatywy dla Leszna”

Za nami spotkanie informacyjne „Inicjatywy dla Leszna”

Kto może składać projekty? Na jakie działania można otrzymać pieniądze? Co będzie oceniane? O tym wszystkim mówiliśmy podczas poniedziałkowego (26 kwietnia) spotkania informacyjnego dot. Konkursu Mikrodotacji "Inicjatywa dla Leszna". 

Podczas spotkania online doradczyni Beata Donaj wyjaśniła, co zawrzeć w opisie swojego pomysłu, w jaki sposób złożyć ofertę oraz jak będzie przebiegała jej ocena. 

Nabór wniosków w konkursie „Inicjatywa dla Leszna” potrwa do 11 maja 2021 roku, a jednostkowa mikrodotacja nie może przekraczać kwoty 5000 zł. W konkursie mogą wziąć udział leszczyńskie organizacje pozarządowe działające w obszarze pomocy społecznej. Konkurs jest finansowany przez Miasto Leszno. 

Nie mogliście wziąć udziału w spotkaniu informacyjnym? Nie szkodzi. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do lektury regulaminu, który jest dostępny TUTAJ. Pomysły na projekty można konsultować z koordynatorką projektu Anną Pauliną Matczuk (534 202 744, paulina.matczuk@pisop.org.pl) lub doradczynią Beatą Donaj (534 202 744, beata.donaj@pisop.org.pl).


Może Cię zainteresować

Popularne aktualności

Społeczność