Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Zaproszenie na inicjatywę Fundacji Pełnia

Zaproszenie na inicjatywę Fundacji Pełnia

Fundacja „Pełnia” to kolejna z organizacji społecznych, która powstała dzięki wsparciu Leszczyńskiego Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych, działającego przy Centrum PISOP.

Dwie zwykłe kobiety, których pasją jest życie pełne szczęścia to Anna i Agnieszka. To właśnie one powołały w listopadzie br. Fundację „Pełnia,” by móc dzielić się pasją, szczęściem i dobrocią z innymi ludźmi. Celem fundacji jest ofiarowanie każdemu człowiekowi możliwości odczuwania siebie, jako pełnej i integralnej istoty w każdym wymiarze egzystencji. Fundacja zamierza upowszechniać i promować zdrowy tryb życia i odżywiania, a także wspomagać rozwój wspólnot, społeczności lokalnych i ich różnych form aktywności. Realizację celów fundacja rozpocznie właśnie od promocji zdrowego stylu życia i sesji relaksacyjnych przy dźwiękach mis tybetańskich i gongów. Dzięki wsparciu LCIWISa organizacja może zrealizować swoją pierwszą inicjatywę pn. Świat poznaje fundację "Pełnia". Ma ona na celu zaznajomić lokalną społeczność z działaniami nowej organizacji, nawiązać nowe kontakty i postawić pierwsze kroki w podejmowaniu inicjatyw.

Zajęcia zaplanowane w ramach inicjatywy odbędą się w niedzielę, 20 grudnia 2020r. od godziny 13.00 - spotkanie z osobami chętnymi poznania działalności Fundacji. Następnie 3 sesje relaksacyjne przy dźwiękach mis tybetańskich i gongów - godzina 16.00; 17.30; 19.00.

Szczegóły można znaleźć w linku do wydarzenia na FB oraz na profilu Fundacji Pełnia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/394515135000939

W imieniu Fundacji Pełnia zapraszamy na podróż w głąb siebie!

Inicjatywa organizowana w ramach projektu "LCIWIS - Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych", współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Może Cię zainteresować