Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Zdalne posiedzenia władz organizacji pozarządowej

Zdalne posiedzenia władz organizacji pozarządowej

Stan zagrożenia epidemicznego nie sprzyja organizacji posiedzeń i spotkań, tak ważnych dla prawidłowego funkcjonowania każdej organizacji i firmy. Można to jednak robić w bezpieczny sposób. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie doradczym on-line pn. „Przeprowadzenie posiedzenia organów władz organizacji pozarządowej w formie zdalnej”, który odbędzie się 15 kwietnia, w godz. 16.30-18.30.

Spotkanie poprowadzi Maciej Wypych - prawnik, który swoją pracę zawodową skupia przede wszystkim na obsłudze prawnej przedsiębiorców, a także podmiotów z sektora NGO.

Podczas spotkania poznacie:
- ogólne zasady odbywania posiedzeń organów władz organizacji pozarządowych.
- możliwość wykorzystania środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość przy przeprowadzaniu posiedzeń organów władz organizacji pozarządowej w dobie stanu zagrożenia epidemicznego
- możliwość stosowania środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość przy przeprowadzaniu posiedzeń organów władz organizacji pozarządowej po ustaniu stanu zagrożenia epidemicznego
- praktyczne aspekty wykorzystania środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość przy przeprowadzaniu posiedzeń organów władz organizacji pozarządowej.

Spotkanie odbywać się będzie na platformie internetowej Zoom. Aby uczestniczyć w warsztacie konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału, a także do tego, aby podczas trwania warsztatu mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Pierwszeństwo rejestracji mają organizacje z subregionu leszczyńskiego. W przypadku wolnych miejsc rejestrowane będą również organizacje z Wielkopolski.

Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744.

Osoby, które są chętne uczestniczyć w warsztacie, a pierwszy raz korzystają ze wsparcia Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, proszone są o wypełnienie Formularza Uczestnika Projektu wraz z Oświadczeniem - data wypełnienia Formularza i Oświadczenia musi pokrywać się z datą spotkania, czyli 15.04.2021 i odesłaniem na adres joanna.skwark@pisop.org.pl.

Po weryfikacji dokumentów zostaniecie poproszeni o przesłanie ich oryginałów na adres:

Centrum PISOP
ul. Plac Metziga 26/6
64-100 Leszno

Po przesłaniu wymaganych dokumentów otrzymacie link do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się spotkanie.

Warsztat doradczy jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy!


Wydarzenie

  • 15 kwietnia 2021 Początek: 16:30 - Koniec: 18:30
    Zdalne posiedzenia władz organizacji pozarządowej

Może Cię zainteresować