Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Zjazd Społeczników. Rusza rekrutacja!

Zjazd Społeczników. Rusza rekrutacja!

Trzy zjazdy, trzy tematy i mnóstwo przydatnej wiedzy. Należysz do grona liderów społecznych i chcesz działać jeszcze skuteczniej? Weź udział w Zjeździe Społeczników!

Liderzy społeczni to skarb każdej miejscowości. Rozpalają iskrę działania, napędzają nowe pomysły, są zawsze gotowi do współpracy. Jesteś liderką/liderem i potrzebujesz nowych pomysłów na działania? Weź udział w trzech inspirujących spotkaniach i naładuj społeczne baterie na nowo! Ruszamy z rekrutacją!

Zjazd Społeczników to trzy jednodniowe zjazdy, których tematykę wybraliście sami, za pośrednictwem ankiety. W kwietniu, maju i czerwcu porozmawiamy o współpracy z firmami, wystąpieniach medialnych oraz skutecznym lobbowaniu w jednostkach samorządów. Każdy zjazd złożony będzie z dwóch części: wiedzy eksperckiej oraz wymiany informacji i inspiracji. 

WAŻNE! Liderzy, którzy ukończą cały cykl, otrzymają od nas certyfikat potwierdzający udział w szkoleniach. 

Gdzie? Poznań, ul. Chwaliszewo 75
O której? W godz. 9.00-16.00

Terminy i tematyka zjazdów:

27 kwietnia

Jak skutecznie pozyskać firmę do współpracy?

Uczestnicy poznają skuteczne metody współpracy z biznesem, porozmawiają o CSR (ang. Corporate Social Responsibility – społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw), dowiedzą się jak przygotować oferty współpracy, wymienią doświadczeniem ze współpracy z biznesem w ramach wolontariatu, darowizn lub sponsoringu.

Prowadząca: Izabela Kłosowicz (Franklin Templeton Investments), współprowadząca i dyskusja: Ewa Gałka


25 maja

Jak dobrze wypowiadać się w mediach? 

Uczestnicy poznają zasady współpracy z radiem i telewizją, wskazówki dotyczące wystąpień medialnych oraz elementy warsztatu medialnego. Podczas dyskusji opowiedzą o własnych doświadczeniach w zakresie docierania i współpracy z mediami. 

Prowadząca: Kinga Grabowska (dziennikarka w poznańskich mediach), współprowadząca i dyskusja: Justyna Schaefer-Kurkowiak


30 czerwca

Jak skutecznie lobbować w jednostkach samorządu terytorialnego?

Uczestnicy poznają możliwe narzędzia lobbingowe dotyczące współpracy z urzędami oraz dobre i złe praktyki z tego obszaru. Podczas dyskusji opowiedzą o własnych doświadczeniach w zakresie współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego i przydatnych narzędzi lobbingowych.

Prowadząca: Marta Makuch (Zastępczyni Prezydentki Miasta Słupska), współprowadząca i dyskusja Anna Jądrzyk.


Aby zapisać się na cały cykl, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2022 r. 

Spotkanie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.


Wydarzenie

  • od 27 kwietnia 2022 do 30 czerwca 2022 Początek: 09:00 - Koniec: 16:00
    Zjazd Społeczników. Rusza rekrutacja!

Może Cię zainteresować