Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Zostawiam swoje 1,5% podatku lokalnie. Jak rozkręcić kampanię?

Zostawiam swoje 1,5% podatku lokalnie. Jak rozkręcić kampanię?

Potrzeby organizacji pożytku publicznego rosną z każdym rokiem. Zmienia się rzeczywistość, zmieniają się ceny. Na szczęście zmienia się także świadomość ludzi, związana z przekazywaniem 1,5% organizacjom posiadającym ten status. Jak przeprowadzić udaną kampanię i cieszyć się wspaniałym wynikiem? O tym opowiemy na zaplanowanym na luty spotkaniu. 


Jako organizacja pożytku publicznego doskonale wiecie, jak wielką moc ma część podatku otrzymywana od mieszkańców. Zebrane w ten sposób pieniądze pozwalają wam realizować swoje cele. Jako Poznańskie Centrum NGO chcemy pomóc wam w kampanii społecznej i przez kolejne tygodnie przypominać podatnikom, że ten krok jest banalnie prosty, ale ogromnie ważny. Zwłaszcza, gdy jest wykonywany na lokalnym gruncie, czyli przekazywany miejscowej OPP. Przygotowaliśmy coś także dla was. Koniecznie skorzystajcie z zaproszenia na praktyczne warsztaty.


Kiedy? 9.02.2023 r.

O której? W godz. 9.00-11.00

Gdzie? Poznań, ul. Chwaliszewo 75 (siedziba PC.NGO)

Spotkanie poprowadzi Marek Zywert, współzałożyciel, manager marketingu i produktu w FaniMani.pl

Podpowie, jak rozkręcić kampanię 1,5% podatku (także przy ograniczonych zasobach i budżecie), czy wystarczy skupić się tylko na jednym działaniu oraz jakie są klucze do sukcesu?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ (wystarczy zaznaczyć Poznań). 


Projekt realizowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.


Może Cię zainteresować