Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Alternatywne sposoby zbierania pieniędzy dla NGO

Alternatywne sposoby zbierania pieniędzy dla NGO

Wasza organizacja ma swoje stałe grono darczyńców? To wspaniale, ale czy otrzymane od nich środki pokrywają w 100% wasze zapotrzebowanie? Czasami warto wyjść poza schematy i skorzystać z nowych możliwości wsparcia. Poznajcie dwa portale internetowe, które mogą wam w tym pomóc.


Początek roku to czas, w którym jakby intensywniej myśli się o pieniądzach. Na planowanie działań, na sfinansowanie nowych pomysłów, czy pozyskiwanie 1,5% podatku (w przypadku organizacji, które posiadają status OPP). To dobra chwila, aby poszerzyć horyzonty. Czy znacie portale FaniMani.pl oraz siepomaga.pl? Czy wiecie, że jako wielkopolska organizacja pozarządowa możecie skorzystać z ich wsparcia?

Zapraszamy na dwa spotkania online, które poprowadzą Marek Zywert (współzałożyciel, manager marketingu i produktu w FaniMani.pl) oraz Karolina Sitarz (specjalistka ds. współpracy z Partnerami z Fundacji Siepomaga).

Prowadzący opowiedzą o funkcjonalności i użyteczności portali, sposobach na skorzystanie z ich pomocy oraz zainspirują was do konkretnych działań. 


Warsztat nr 1: Alternatywne sposoby zbierania pieniędzy dla NGO

16.02, godz. 9.00-11.00, on-line

Poznajmy funkcjonalność portalu FaniMani.pl


Warsztat nr 2: Alternatywne sposoby zbierania pieniędzy dla NGO

23.02, godz. 9.00-10.30, on-line

Poznajmy funkcjonalność portalu SiePomaga.pl


Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego – KLIK (można zapisać się na jedno lub dwa spotkania).


Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Może Cię zainteresować