Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Bank Rozwiązań na rzecz współpracy

Bank Rozwiązań na rzecz współpracy

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli urzędów, szczególnie pełnomocników ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, do udziału w spotkaniu online pt. „Bank Rozwiązań na rzecz współpracy urzędów z organizacjami pozarządowymi”. 

Spotkanie online odbędzie się 28 kwietnia 2020 r. w godz. 13:00.

Podczas spotkania zaprezentujemy działania naszego zespołu w zakresie zmian w procedurach związanych z nowymi wzorami ofert, umów i sprawozdań, czyli podstawowymi dokumentami systemu zlecania zadań publicznych. Działania te są częścią projektu pn. "Bank Rozwiązań (BaR)".

Pierwsza część spotkania poświęcona będzie:

1) procedurom ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego przez organizacje pozarządowe na przykładzie zarządzenia Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lesznie

2) katalogowi rezultatów.

Drugą cześć spotkania, zważywszy na obecną sytuację związaną z pandemią, poświęcimy wymianie doświadczeń dotyczących współpracy z NGO w czasach pandemii.

Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji, która pozwoli wymienić się uwagami, obawami, spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz co najważniejsze, pomoże efektywniej działać w kierunku wsparcia działalności organizacji pozarządowych. 

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu prosimy przesyłać mailem na adres: magdalena.wroblewska@pisop.org.pl.  Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo link dostępu do pokoju, w którym odbędzie się spotkanie.

Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Może Cię zainteresować