Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Green walk around the block 2023Zakończone

CAMP - Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu

Marzysz o zielonym zakątku na twoim osiedlu? Środowisko naturalne jest bliskie twojemu sercu i sercu twojej organizacji? Świetnie! Rusza kolejna edycja Konkursu Mikrodotacji „Green walk around the block”. Wspólnie możemy zazielenić Poznań i jego okolicę!


Ideą konkursu jest zwiększanie zaangażowania organizacji pozarządowych w działania ekologiczne i dofinansowanie ich pomysłów. Mogą one dotyczyć przeróżnych praktyk: promocji ekologii, sprzątania świata, akcji społecznych, warsztatów, konkursów czy ogólnego zaangażowania mieszkańców i zwiększenia ich troski o zielone tereny. Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe z siedzibą lub działające na terenie Poznania i powiatu poznańskiego.

Projekty będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej. Swój głos odda nie tylko komisja konkursowa, ale także pracownicy firm finansujących konkurs. Może w tym roku to twój pomysł spodoba im się najbardziej?

Aby wziąć udział należy wypełnić formularz i wysłać go na adres: mikrodotacje@pisop.org.pl do dnia 12.04.2023 r. do godziny 15.00.

Szczegóły w regulaminie dostępnym w plikach do pobrania. 

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Maria Robaszyńska od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 15:00 pod mailem: maria.robaszynska@pisop.org.pl. 

Konkurs Mikrodotacji finansowany jest ze środków firm zrzeszonych w ABSL Poznań Chapter, a organizowany jest w ramach projektu  Stowarzyszenia Centrum PISOP „CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” w partnerstwie z Fundacją Niwa Edukacji i Rozwoju.


BONUS!

Przyłącz się do wspólnej akcji sprzątania świata. Przedstawiciele firm (organizatorów konkursu) oraz organizacji pozarządowych (uczestników konkursu i jego operatora) spotkają się 22 kwietnia, aby posprzątać najbliższą okolicę. Start o godz. 12.00. Liczymy na waszą obecność!


Green walk around the block 2023

Koordynator projektu Maria Robaszyńska

Miniatura Maria Robaszyńska

Wyślij wiadomość