Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Green walk around the block 2023. Czekamy na zielone inicjatywy!

Green walk around the block 2023. Czekamy na zielone inicjatywy!

Marzysz o zielonym zakątku na twoim osiedlu? Środowisko naturalne jest bliskie twojemu sercu i sercu twojej organizacji? Świetnie! Rusza kolejna edycja Konkursu Mikrodotacji „Green walk around the block”. Wspólnie możemy zazielenić Poznań i jego okolicę!


Ideą konkursu jest zwiększanie zaangażowania organizacji pozarządowych w działania ekologiczne i dofinansowanie ich pomysłów. Mogą one dotyczyć przeróżnych praktyk: promocji ekologii, sprzątania świata, akcji społecznych, warsztatów, konkursów czy ogólnego zaangażowania mieszkańców i zwiększenia ich troski o zielone tereny. Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe z siedzibą lub działające na terenie Poznania i powiatu poznańskiego.

Projekty będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej. Swój głos odda nie tylko komisja konkursowa, ale także pracownicy firm finansujących konkurs. Może w tym roku to twój pomysł spodoba im się najbardziej?

Aby wziąć udział należy wypełnić formularz i wysłać go na adres: mikrodotacje@pisop.org.pl do dnia 12.04.2023 r. do godziny 15.00.

Szczegóły TUTAJ.

Konkurs Mikrodotacji finansowany jest ze środków firm zrzeszonych w ABSL Poznań Chapter, a organizowany jest w ramach projektu  Stowarzyszenia Centrum PISOP „CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” w partnerstwie z Fundacją Niwa Edukacji i Rozwoju.


Może Cię zainteresować